Дитячий Автомат із м'якими кулями та ефектами Combat Force

- Немає в наявності
- Код: 30012
612 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомат Combat Force — це стильна, ергономічна та високо деталізована зброя, виготовлена в стилі хакі з рухомими елементами та цікавими звуковими та світловими ефектами.
Конструкція автомата містить: приклад, зручну ручку з антиковзним вилитим рельєфом, магазин, складану ручку тримач, приціл і кріплення для фіксації ремінця.
Особливості:
- Вібрація
- Підсвітка корпусу
- Звуки череди пострілів і патронів, що падають
- Автомат стріляє м'якими патронами з пластиковим наконечником
Комплектація:
- Автомат
- 12 м'яких патронів
- ремінець
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 33 х 5 х 18 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 38 х 5 х 26,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які кулі |
| Колір | Хакі |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 180 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 265 мм |
- Ціна: 612 ₴
