Дитяче піаніно Синтезатор на батарейках 22 клавіші Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 30016
400 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виконана з високоякісної первинної пластмаси і поєднує в собі контрастні кольори з литими декоративними елементами. Також музичний інструмент оснащений комфортною ручкою для перенесення зі зручними виїмками під дитячу ручку.
У конструкцію піаніно включили 22 активні клавіші. Під час репетицій малюк зможе створювати свої музичні композиції або ж увімкнути режим «demo» і прослуховувати готові мелодії.
Під час роботи інструменту, вбудована диско куля підсвічується приємним різнокольоровим підсвічуванням, доповнюючи музичний концерт яскравим світловим шоу.
Характеристики:
- Вік: від 3-х років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (в комплект не входять)
- Габарити іграшки (ДхШхВ): 35 х 4 х 15 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 5 х 17 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип | Піаніки |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 400 ₴

