Інтерактивний Робот стріляє ракетами TK Union Group Українське озвучування

- Немає в наявності
- Код: 30017
619 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультифункціональний космо робот від компанії TK Group — це сучасна іграшка для цікавих і захопливих ігор, яка сподобається не тільки хлопчакам, а й дівчатам. Функціонування іграшки супроводжується реалістичними звуковими ефектами та озвучуванням українською мовою. Робот обладнаний кулеметом, що стріляє пластиковими снарядами. У нього ефектно підсвічується шолом, плечі та права рука.
Особливості:
- Відповідає технічному регламенту безпеки іграшок
- Іграшка виготовлена з якісних матеріалів
- Робот вміє самостійно пересуватися
- Рухає руками та ногами
- Озвучування українською мовою
- Оснащений LED підсвічуванням
- Стріляє безпечними пластиковими ракетами
Комплектація:
- Космо робот
- 3 пластикові снаряди
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Розміри іграшки (ДхШхВ): 20 х 7 х 23 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 22 х 12 х 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТК-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Ширина | 7 см |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 619 ₴

