Каталка ходунки для дітей Ігровий центр TK Union Group

- Немає в наявності
- Код: 30018
1 330 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ходунки від виробника "TK Union Group" вирізняються сучасним дизайном і розвиваючим функціоналом, який зацікавить допитливого малюка з перших секунд!
Особливості:
- Легка вага та компактні розміри
- Швидкість обертання коліс регулюється
- Максимально зручна рельєфна ручка
- Шестерні обертаються
- Метелик-перевертень
- Бочонки із зображеннями тварин, які обертаються
- Пальчикові міні-ігри
- Перемикач режимів "день/ніч"
- Безпечне дзеркало
- Ксилофон
- Знімне музичне брязкальце з приємними мелодіями
- Каталка виготовлена з якісного ударостійкого пластику та вирізняється міцною конструкцією
Спочатку малюк може гратися з розвиваючою панеллю в положенні сидячи, а пізніше, повноцінно використовуватиме іграшку як свої перші ходунки та каталки.
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Габарити каталки в зібраному вигляді: 42 х 37 х 40 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 47 х 14 х 43 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТК-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Ігрова панель, Звукові ефекти, Мелодії |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 47 см |
- Ціна: 1 330 ₴



