Гоночний трек Magic Dazzle tracks з неоновою підсвіткою 227 деталей

- Немає в наявності
- Код: 30019
955 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"Magic Dazzle Tracks" — це приголомшлива перегонова траса, яка згинається і світиться! Просто з'єднайте будь-які частини треку для створення індивідуальної швидкісної траси. А тепер вимкніть світло, і вас чекатиме щось зовсім незвичайне! Неонові доріжки світитимуться в темряві різними яскравими кольорами! З цією іграшкою веселощі не закінчуються ніколи!
Особливості:
- У комплекті представлена машинка
- Машинка обладнана світловими ефектами
- Колеса машинки обертаються і приводять її в рух під час увімкнення кнопки, розташованої в нижній частині іграшки
- Автомобіль має вбудовані світлодіодні ліхтарики, що освітлюють трасу, поки машина рухається
- Неоновий трек підсвічується в темряві
- Трекові елементи мають специфічну конструкцію, що дає їм змогу згинатися
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість елементів: 227 шт
- Елементи живлення машинки: Батарейки 2 шт. типу ААА 1.5V (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 34 × 6 × 27 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 955 ₴


