Дитячий столик із проєктором для малювання з підсвічуванням

- Немає в наявності
- Код: 30021
658 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Столик для малювання стане прекрасним придбанням для заняття творчістю й навчання. Іграшка обладнана проєктором, за допомогою якого дитина зможе обводити зображення і втілювати в життя свої художні задуми. У шоломі розміщений спеціальний отвір для слайдів із картинками, які представлені в комплекті.
Особливості:
- Іграшка має оригінальний дизайн
- Яскраве підсвічування
- Стільниця має зручне заглиблення, яке може слугувати контейнером для зберігання ігрових елементів
- Кнопка ввімкнення розташована на верхівці шолома
- Шолом виконує роль проєктора
- Регулювання кута нахилу
- 3 проєкційні диски
- Набір доповнений пластиковими цифрами та літерами англійського алфавіту
- Столик обладнаний ніжками для зручного розміщення на столі або підлозі
- У наборі дитина знайде 4 маркери "пиши-витирай" і набір аркушів для малювання
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір столика: 34,5 х 25 х 39 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 35 х 9 х 25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 34.5 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 39 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Підсвічування | Так |
- Ціна: 658 ₴

