Військова машина Ракетний комплекс на радіокеруванні TK Union Group

-22%
- Готово до відправки
- Код: 30022
1 750 ₴
1 369 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий високомобільний ракетний комплекс від "TK Group" стане перлиною колекції військової техніки дитини!
Спецтехніка являє собою деталізовану модель реактивної системи залпового вогню, має максимально наближений до оригіналу дизайн і пофарбована в маскувальний колір, а кнопки на пульті керування дають змогу відрегулювати напрямок і вибрати траєкторію запуску ракет.
Особливості:
- Підсвітка маячків
- Рухома пускова установка (вліво/вправо, вгору/вниз)
- Запуск ракет відбувається за допомогою пульта керування або кнопки, розташованої на верхівці ракетного комплексу
- Стріляє снарядами
- Рух уперед/назад, ліворуч/праворуч
- Гумові колеса
- Режим демонстрації
- Чудова деталізація
Комплектація:
- Машинка
- Пульт
- Акумулятор
- USB-кабель
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3,7 V
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Габаритні розміри машини: 28 х 10 х 19,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 39 х 14 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 800 мА/год |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 195 мм |
- Ціна: 1 369 ₴



