Набір тіста для ліплення Стоматолог

- Немає в наявності
- Код: 30023
515 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нерівні зубки пацієнта потребують лікування в юного кваліфікованого ортодонта, який допоможе зробити його усмішку ідеальною.
Завдання дитини — зліпити зубки за допомогою спеціальних форм і встановити на них брекет-систему, використовуючи медичні предмети, представлені в комплекті.
Особливості:
- Оригінальний дизайн ігрової моделі у формі голови пацієнта з отворами для зубів
- Набір стоматологічних інструментів
- Свердло бормашини обертається
- 5 пляшечок із кольоровим тістом у комплекті
- У наборі представлені форми для виготовлення зубів
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість кольорів у наборі: 5 шт.
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 28 х 6,5 х 21,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для ліплення |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Висота | 21.5 см |
- Ціна: 515 ₴

