Машинка металева дитяча Спецтехніка Бетонозмішувач Auto Expert Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 30029
592 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TK Union Group представляє нову колекцію металевих моделей машин "Авто Експерт" — Видатні моделі світу.
Культові автомобілі нового покоління виготовлені в масштабі 1:50.
Гумові колеса з протекторним візерунком, пропрацьований салон із пластику та детально деталізований металевий корпус надають моделі максимально реалістичного вигляду.
Задні колеса обладнані потужним інерційним механізмом, а натискання на підвіску активує звуковий ефект запалювання двигуна та стрімкого розгону. Відчиняння дверей відтворює клаксон, сигнал заднього ходу та встановлення сигналізації. Під час програвання звукових ефектів передні та задні фари підсвічуються.
Особливості:
- Докладна деталізація
- Інерційний механізм
- Відчиняються двері, багажник, капот
- Підсвітка фар
- Реалістичні звуки
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Масштаб: 1:50
- Габаритні розміри моделі (ДхШхВ): 16 х 5 х 7 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 22 х 9 х 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТК-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бетонозмішувач |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 70 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 592 ₴


