Пістолет бластер "Blaze Storm" з м'якими кулями Nerf Нерф

- Немає в наявності
- Код: 3024
434 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пістолет бластер "Blaze Storm Hot Fire"
Бластер Blaze Storm "Hot Fire" - ефектна іграшкова зброя, з якої можна стріляти спеціальними м'якими патронами. Корпус іграшки виконаний у футуристичному дизайні, яскраві елементи ергономічні та привернуть увагу будь-якого хлопчика. Патрони з поролону безпечні, не можна завдати травми ні собі, ні оточуючим.
У комплекті з іграшкою ви знайдете 5 м'яких патронів. Бластер оснащений під ствольним тримачем, в який поміщаються чотири поролонові заряди з різними наконечниками.
Особливості:
- м’які, безпечні кулі
- пістолет 24 см
- дальність стрільби 10 метрів
- у наборі 5 набоїв
- яскравий колір патронів дозволить легко знайти їх в траві або снігу
- швидка і легка перезарядка
- іграшка зроблена з якісного, абсолютно безпечного пластику
- яскравий дизайн
Характеристики:
- Пакування: Коробка
- Колір: Синій
- Вага в упаковці: 384
- Габарити Пакування: 25 x 5 x 16 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
Комплектація:
- Пістолет
- Набої 5шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nerf |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Присоски, М'які кулі |
| Колір | Синій |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 455 мм |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Висота упаковки | 235 мм |
- Ціна: 434 ₴




