Водний пістолет бластер Water Gun 43 см Зелений

- Немає в наявності
- Код: 30324
285 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Літні канікули — це час для активного дозвілля, веселощів і відпочинку! Так чому б не розділитися на команди та не влаштувати справжнє водне бій?!
Водний бластер зроблений у космічному стилі з декоративними вставками та вилитими елементами.
Конструкція ігрової моделі містить: зручну ручку, знімний балон і потужне накачування тиску.
Особливості:
- Компактна ручка для перенесення
- Потужний механізм накачування тиску
- Яскравий ергономічний дизайн
- Знімний балон легко вкручується і викручується з корпусу конструкції
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, безпечного для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір пістолета (ДхШхВ): 43 х 7 х 16 см
- Паковання: Пакет
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Зелений |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 160 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 285 ₴
