Розвиваюча логічна іграшка Замочки Веселий транспорт 4FUN Game Club

- Немає в наявності
- Код: 30326
519 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"Замочки. Веселий транспорт" від "4FUN Game Club" — це весела подорож у світ корисних навичок і цікавих відкриттів.
Для того, щоб з'єднати локомотив із вагонами, необхідно розв'язати непросте, але неймовірно захопливе завдання — підібрати ключики до кожного з вагонів, щоб відкрити надійно замкнені замочки.
Кожен вагон поїзда представлений як тематична машинка: шкільного автобуса, поліцейської та пожежної машин, швидкої допомоги та машини з морозивом.
Гра спрямована на розвиток логічного та просторового мислення, стимулює дитячу цікавість, здатність аналізувати, підбирати правильні предмети та вчить рахувати в веселій ігровій формі.
Особливості:
- У наборі представлено 6 замочків у вигляді машин
- Містить 6 ключів, що відповідають кожному з замків й один універсальний ключик
- На кожній машинці зображені номери та крапки, які відповідають номеру на ключику
- Вагончики прикрашені яскравими тематичними написами українською мовою
- Локомотив поєднується з вагонами, утворюючи кольоровий поїзд
- Яскрава кольорова гама
- Іграшки виготовлені з якісного первинного пластику, безпечного для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 28,2 × 4,9 × 24,2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 13 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Головоломка |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 242 мм |
| Довжина упаковки | 282 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 49 мм |
- Ціна: 519 ₴

