Фігурка герої Марвел (Avengers Месники) Капітан Америка | Captain America 30см зі звуком

- Немає в наявності
- Код: 3045
424 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна фігурка Капітан Америка| Captain America, 30 см. Рухливі руки, ноги і голова, а також має звукові ефекти. Іграшка зроблена з нетоксичного пластику, абсолютно без запаху. Висока деталізація фігурки дозволить дитині повністю зануритися в гру. Ваша дитина буде в захваті. від такого подарунка!
Особливості:
- рухлива голова: вгору, вбік.
- рухливі руки в плечах
- рухливі ноги
- кнопка активації звуку.
Характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Упаковка: Коробка
- Країна виробник: Китай
- Тип ел-тів живлення: Батарейки
- Ел-ти живлення в комплекті: Є
- Розмір упаковки: 31х17х6см.
- Висота фігурки: 30см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Висота | 300 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 424 ₴
