Трек Хот Вілс з машинками Hot Wheels Чотири Кільця

- Немає в наявності
- Код: 3083
770 ₴
Hot Wheels "Чотири Кільця"
Набір 4 кільця (Хот Вилс | Hot Wheels) Траса з крутими віражами і 4 кільцями 360 градусів - все це "Набір 4 кільця", він обов'язково сподобається справжнім любителями автомобілів, треків і екстремальної їзди!
Ваша дитина зможе побудувати трасу 4-х кілець, з яких 2 малих кільця червоного кольору і 2 великих кільця зеленого кольору! Ця Супер-трасса повна небезпек чекає відважних гонщиків, пройти її до кінця - небезпечно, адже На фініш машинку чекає вогняне кільце! Водій повинен бути дуже точним, адже це ризикований трюк!
Для цього набору підходять будь-які машинки з серії Hot Wheels! Але найкраще грати інерційними машинками.
У ігровий набір входить:
- Інерційна машинка Hot Wheels
- 5 гнучких доріг
- 5 опора для горок + 6 підстав
- Наклейки
Безперечна перевага цього трека в тому, що з деталей, як з конструктора дитина може створити траси будь-якої складності, так він може збирати власні конфігурації і переживати ще цікавіші пригоди!
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Різні кольори
- Габарити упаковки: 55 х 6 х 29 см
- Довжина маршруту: 246 см
- Висота маршруту: 25 см
- Масштаб машинки: 1:64
- Вік: від 5 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота у зібраному вигляді | 250 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 246 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Персонажі | Hot Wheels |
| Протяжність дороги | 2.46 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина у зібраному вигляді | 400 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 550 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 63 мм |
- Ціна: 770 ₴


