Фігурка супергероя Грут DC Марвел Marvel Месники

- Немає в наявності
- Код: 3105
454 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна фігурка Грут "Месники", 30 см. Рухомі руки, ноги та голова, а також має звуковий ефект. Іграшка зроблена з нетоксичного пластику, абсолютно без запаху. Висока деталізація фігурки дасть змогу дитині повністю зануритися в гру.
Особливості:
- рухома голова: убік.
- рухомі руки в плечах
- кнопка активації звуку.
Характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Країна-виробник: Китай
- Тип ел-тів живлення: Батарейки
- Ел-ти живлення в комплекті: Є
- Розмір упаковки: 31х17х6см.
- Висота фігурки: 30см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Висота | 300 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 454 ₴
