Робот трансформер "Тобот Трітан / Tobot Tritan", з героями та медальйонами (світл. і звук. ефекти)

-13%
- Готово до відправки
- Код: 3318
811 ₴
704 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот трансформер "тобот Тритан" - це захоплююча іграшка за мотивами популярного мультфільму. У цьому наборі представлено дві фігурки персонажів з медальйонами, і робота, який трансформується в три машинки (тобто X, Y і Z).
Особливості
- При натисканні медальйон світиться і видає звук.
- Фігурки мають світлові ефекти
Характеристики
- Матеріал: пластик.
- Висота Трансформера: 23см.
- Розмір упаковки: 38 x 32 x 5 див.
- Серія: Тобот.
- Вік дитини: від 5 років.
- Упаковка: Коробка
Комплектація:
- Трансформер.
- Фігурка - 2 шт.
- Медальйон - 2 шт.
- Шнурок-2 шт.
- Картка.
- Інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Висота | 230 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 704 ₴



