Ігровий набір трансформерів "Тоботи" 4в1 Tobot transformers

- Немає в наявності
- Код: 5015
628 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір складається з 4-х яскравих пластикових трансформерів із серії "Тоботи". Кожен Тобот може трансформуватися у машинку. Розмір одного робота: 13 х 9,5 см. Розмір зібраної машинки: 10 х 5,5 см.
Бренд: YTWJ
Упаковка: Коробка
Колір: Різні кольори
Вага в упаковці: 438 г
Габарити в упаковці: 37 x 8 x 28 см
Габарити без упаковки: 37 x 8 x 28 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: 4 трансформери
Бренд: YTWJ
Упаковка: Коробка
Колір: Різні кольори
Вага в упаковці: 438 г
Габарити в упаковці: 37 x 8 x 28 см
Габарити без упаковки: 37 x 8 x 28 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: 4 трансформери
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 438 г |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 628 ₴


