Водний Трек Гот Вальс "Втеча від Акули" Hot Wheels Shark Track

- Немає в наявності
- Код: 5018
746 ₴
Водний трек зібрані і наповнений водою, глядачі зібралися і прагнуть видовища! За допомогою підйомного крана опустіть човен у воду і постарайтеся його зловити велетенською акулою! Човен оснащений мікро-робототехнічними технологіями і готов до старту відразу після потрапляння у воду.
Електричний двигун автоматично вмикається і човен на великій швидкості почне свій рух по водній доріжці. Човен може рухатись в 4-х напрямках і робити розвороти на 360 градусів. Човни змінюватимуть напрямок руху за випадковим законом.
Якщо Човен знайде перешкоду, він "відчуватиме" це за допомогою спеціального датчика, встановленого на носі, після чого човен зупиниться і ввімкне задній хід. Як тільки Човен відійде від перешкод, він змінить напрямок руху і продовжить свій шлях.
На одному з ділянок водного трека човен буде чекати "неприємний" сюрприз - зубаста паща величезної білої акули, яка спробує схопити човен. Щелепи акули закриваються вручну. Треба точно розрахувати, коли човен опиниться біля акулячої голови, і закрити пащу.
Особливості:
- Катер оснащений датчиком перешкод
- Припускається в рух за допомогою гребного гвинта
Характеристики:
- Довжина траси 135см
- Тип живлення: Батарейки
- Габарити упаковки: 39x27x9sм
- Вік: 3+
Комплектація:
- Трасса (6 елементів)
- Катер
- Акула
- Елементи декору
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 150 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 2350 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Персонажі | Hot Wheels |
| Протяжність дороги | 1.35 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Блакитний |
| Ширина у зібраному вигляді | 100 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 746 ₴

