Трансформер Мегатрон Останній Лицар Десептикон Savior

- Немає в наявності
- Код: 53374-1
550 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер "Мегатрон" із серії фільмів та коміксів "Трансформери". Трансформується із робота в літак. Має високу деталізацію, меч та інструкцію зі збирання в комплекті. Виконаний із якісного пластику.
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Сірий
- Вага в упаковці: 255 г
- Габарити в упаковці: 23 x 8 x 15 см
- Габарити без упаковки: 19 x 7 x 11.5 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик, метал
Комплектація:
- Трансформер
- Зброя
- Інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 255 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 70 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 550 ₴






