Лялька шарнірна з аксесуарами Anlily Collection 31 см

-9%
- Готово до відправки
- Код: 40104
879 ₴
803 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскрава лялька наряджена в ефектне вбрання й любить поніжитися в ліжку. Завдяки шарнірному з'єднанню суглобів руки та ніжки ляльки згинаються і випрямляються. Аксесуари в наборі урізноманітнять ігровий процес і роблять гру ще цікавішою.
Особливості:
- Лялька, ліжко та аксесуари в наборі
- Прошите волосся
- Шарнірне з'єднання суглобів
- Гумова голова, пластикове тіло (лялька)
- Яскраве святкове вбрання
- Знімне взуття
- Іграшки зроблені з пластику
- Ліжко та аксесуари відтворюють інтер'єр спальні
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір ляльки: 9 х 1.5 х 31 см
- Розмір упаковки: 32 х 17 х 26.5 см
- Паковання: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 31 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 265 мм |
- Ціна: 803 ₴
