Гоночна машинка на радіокеруванні з підсвічуванням Extreme Sport Червоний із сірим

-18%
- Готово до відправки
- Код: 35333
1 549 ₴
1 263 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відчуйте швидкість і драйв, які ховаються під капотом цієї швидкої радіокерованої машинки. Гоночний автомобіль блискавично реагує на команди пульта керування, легко маневрує, показуючи всю свою потужність. Машина обладнана акумуляторною потужністю 7,4 V і додатковим комплектом прогумованих коліс, які забезпечать їй найкраще зчеплення з дорожнім покриттям.
Особливості:
- Яскравий стильний дизайн машинки
- Висока деталізація
- Знімний протиударний корпус
- Підсвітка фар
- Пластикові та додатковий комплект прогумованих коліс
- Керування відбувається за допомогою пульта
- Рух уперед/назад, ліворуч/вправо
- Машинка працює від потужного акумулятора
- USB-кабель для заряджання акумулятора в комплекті
- До набору додається викрутка
Характеристики:
- Вік: Від 8-ми років
- Елементи живлення: акумулятор 7.4 V (входить до набору)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розміри машинки: 29 х 12 х 9 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 35 х 15 х 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Двигун | Електричний |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Колір корпусу | Сірий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Ємність акумулятору | 600 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 1 263 ₴










