Фігурки героїв Roblox Роблокс 14 елементів

- Немає в наявності
- Код: 26829
606 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Герої знаменитої комп'ютерної гри Роблокс (Roblox). Чудово виконані моделі точно імітують зовнішній вигляд і характер головних героїв. Голова, руки та ноги фігурок рухливі.
Характеристики:
- для дітей віком від 6 років;
- кількість елементів - 14 шт;
- матеріал - пластик;
- висота фігурки - в середньому 8 см;
- упаковка - блістер;
- розмір упаковки - 30.5 х 4 х 42.7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 26829 |
| Паковання | |
| Ширина паковання | 40 мм |
| Довжина паковання | 305 мм |
| Висота паковання | 427 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
| Основні атрибути | |
| Висота | 80.0 |
| Ширина | 20 мм |
| Персонажі | ROBLOX |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина: | 40 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Казковий/мульт герой |
- Ціна: 606 ₴
